Contact

 

Armand Duijsens

Bedrijfscoördinator

armand.duijsens@huntjensbv.nl

+31 (0)6 3056 5319

     

Chris Janssens

Directie

chris.janssens@huntjensbv.nl

+32 (0)47399 2404

Erwin Huntjens

Technisch- / commercieel medewerker

erwin.huntjens@huntjensbv.nl

+31 (0)6 5321 5070

     

Kristof Massa

Technisch- / commercieel medewerker

kristof.massa@huntjensbv.nl

+32 (0)478 880 039

 

Hub De Bie

Verkoop mechanisatie en werkplaats

hub.debie@huntjensbv.nl

     

Dieter Cauffman

Technisch- / commercieel medewerker

dieter.cauffman@huntjensbv.nl

+32 (0)476 869 730

Bram Müller

Logistiek en magazijn

bram.muller@huntjensbv.nl

     

Paul Oberje

Logistiek en magazijn

paul.oberje@huntjensbv.nl






Contact gegevens

Huntjens BV

Veilingweg 23

6247 EP  Gronsveld

 

Tel:      + 31 (0)43 408 3663

E-mail:  huntjens@huntjensbv.nl

Web:     www.huntjensbv.nl

 

IBAN   NL74RABO0115030441
BTW  NL 801 608 053 B01
KvK  14630696

Hoe vindt u ons?

 

Openingstijden:

Voorjaar- en zomerperiode
• Ma t/m/ vr.  8.00 tot 18.00u
• Za.   8.00 tot 12.00u

 

Najaar- en winterperiode
• Ma t/m/ vr.  8.30 tot 17.00u

• Za.  Gesloten